Модульний набір у вітальню тереза

Які меблі вибрати для вітальні?

Сьогодні меблеві стінки популярні завдяки їх можливості багатофункціонального зберігання речей і предметів. Вони дозволяють гармонійно влаштувати і перевтілити приміщення з будь-якою площею і плануванням.

Для того, щоб підібрати варіант стінки, необхідно врахувати ряд особливих моментів. Так ви зможете придбати меблі, які ідеально впишуться у розміри і стиль вашої квартири чи будинку.

Корпусні меблі, як і тумба під телевізор, повинні обиратися виходячи з класичних принципів оформлення інтер’єру. Наприклад, продовгаста прямокутна та невелика вітальня не допускає використанні в інтер’єрі стінки у темних відтінках. Підтримувати баланс в інтер’єрі такої кімнати будуть меблі світлих тонів.

Стінки, стелажі та вітрини у світлих тонах гармонійно вписуються в будь-який інтер’єр, без накладання при цьому відбитків на дизайн приміщення. Якщо Ви купуєте меблеві стінки за типом конструктора (самостійної збірки), то, природно, необхідно їх витримувати в єдиній кольоровій гамі. В ідеалі кожен елемент майбутньої стінки повинен бути представлений з однієї лінії одного і того ж виробника меблів чи модульного набору для вітальні.

При замовленні меблів в салоні необхідно приділяти увагу місткості, функціональності, компактності і звичайно якості. У «Меблі для Вас» працюють лише з топовими виробниками, які дбають про високу якість продукції, що випускається.

Повернемося до меблів для віталень. Напевно ви усі чули про популярність в минулому сервантів і шаф з різноманітним посудом з кришталю. Наші мами і бабусі з великою любов’ю розставляли там предмети своєї гордості – «дорогоцінні» вазочки, келихи, сервізи. На якийсь час ця традиція перестала бути такою популярною, але зараз знову набирає обертів. І це не дивно – подібні меблі надають приміщенню неповторну індивідуальність та вишуканість. А в поєднанні з вишуканим італійським дизайном виходить справжній шедевр, наприклад, як на фото нижче де зображена вітальня Chicago Глянець Білий.

Преміум вітальня Чікаго

І ще одна порада – не обов’язково  ставити стінку вздовж однієї стіни. Комплекти з кутовими шафами/вітринами дозволяють розставляти всі елементи меблів за своїм бажанням. Буде доречним, якщо тумба під телевізор буде поруч з іншого стіною, уздовж якої розташований сервант і стелажі.

Меблі для Вас

Ви зможете знайти меблі на будь-який смак і найголовніше Ви отримаєте оптимальне співвідношення ціни та якості.
Різноманіття асортименту дозволяє підібрати необхідний комплект меблів саме для вашої оселі, враховуючи особливості дизайну інтер’єру. Якщо Ви не знайшли підходящий варіант у на сайті ми можемо допомогти підібрати ідеальну модель для вашого дизайну у каталогах наших партнерів, фабрик-виробників.