ВСЕ ВКЛЮЧЕНО

При покупці ліжка з підйомним механізмом вам не доведеться шукати, підбирати або докуповувати підходящу основу – вона йде в комплекті з механізмом, розрахованим на конкретне навантаження.

ОПТИМІЗАЦІЯ ЗБЕРІГАННЯ

Підйомний механізм забезпечує безперешкодний доступ до простору під основою ліжка, відкриваючи простору нішу для зберігання речей. У відсіку під ліжком запросто розмістяться подушки, ковдри, пледи і інші постільні приналежності. Знайдеться місце і для коробок з взуттям або іграшками, і для сезонного одягу. Таке ліжко за обсягом зберігання прекрасно замінить шафу або комод і позбавить вашу кімнату від зайвих меблів.

ЛЕГКЕ ПРИБИРАННЯ

Ще одна особливість ліжка з підйомним механізмом в тому, що його конструкція практично повністю торкається підлоги. Відсутність зазорів виключає появу і скупчення пилу – немає необхідності пилососити і мити підлогу під ліжком. Прибирання буде ще простішим, якщо складати речі в спеціальні коробки і чохли.

ЕКОНОМІЯ ПРОСТОРУ

Найчастіше приміщення, яке відведене під спальню, має досить скромні розміри. Конструкційні особливості ліжка з підйомним механізмом дозволяють не тільки створити комфортний простір для сну, але надають можливість встановити меблі там, де, на перший погляд, для них недостатньо місця. Підйомні ліжка більш зручні, ніж подібні моделі з висувними блоками, так як габарити кімнати не завжди дозволяють повноцінно користуватися ящиками.

КОМФОРТ ПОНАД УСЕ

Ліжка з підйомним механізмом оснащені жорсткою ортопедичною основою, яка виконує роль своєрідної опори, яка підтримує хребет і забезпечує комфорт під час сну. Надійна конструкція основи під матрац гарантує тривалий термін експлуатації цих меблів.

Меблі для Вас

Ви зможете знайти меблі на будь-який смак і найголовніше Ви отримаєте оптимальне співвідношення ціни та якості.
Різноманіття асортименту дозволяє підібрати необхідний комплект меблів саме для вашої оселі, враховуючи особливості дизайну інтер’єру. Якщо Ви не знайшли підходящий варіант у на сайті ми можемо допомогти підібрати ідеальну модель для вашого дизайну у каталогах наших партнерів, фабрик-виробників.